تماس:09336403213

تیم ما

کار بهترین روشی میباشد که انسان توانسته انرا ابداع کند.در این سالها دیگر کمتر کسی سراغ داربست میرود چو ن هزینهای بالای دارد و جاگیر و مزاحمت دارد و راه اسان برای دزدان میباشد.

کار با طناب که اسم این کار{راپل} میباشد و به راحتی تمامی کارهای که در ارتفاع و دسترسی سختی به ان دارید را میشود انجام داد.

این کار با سرعتی بالا و امنیتی بالا و هزینهای پایین برای خدمت رسانی به شما شهروندان گرامی

  نیز میباشد.

شرکت ارتفاع کاران کرج و تهران درخدمت شما با انجام کارهای مانند.....پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج و تهران حومه و نماشویی در کرج و تهران ,شستشوی نما در کرج و تهران ,  رزینکاری نما در کرج و تهران ,  نماشویی نانو در کرج و تهران , شستشوی نانو در کرج و تهران ,  نورپردازی نما در کرج و تهران ,  نصب بنر و  تابلو و حروف درشت و نصب لوله هواکش و لوله بخاری و کانال کولر و نقاشی  نما وووو صدها کار دیگر با طناب انجام میدهیم 

البته زندگی سخت شده و درامدهای مردم پایینه چون ما هر روز داخل ساختمانها میشویم و مشاهده میکنیم که مدیریت ساختمان به سختی از ساکنین پول را جم میکند تا بتوانند نما را پیچ و رولپلاک سنگ یا نماشویی یا ترمیم کند اما خوشبختانه ما توانستیم با سیستم جدید کار در ارتفاع با طناب بدون داربست هزینه ها و مزاحمتهای داربست را بسیار کم کنیم تا ساکنین محترم بتوانند هزینه های محکم سازی و مقاوم سازی و ترمیم نما را بدهند تا از خطرات ناشی از ریزش سنگ نما جلوگیری کنند تا خطر مالی و جانی را به 0 برسانند.

SAM_0527_1493149899179_12_1494792882340_28 تیم ما - شرکت ارتفاع کاران کرج
پیچ و رولپلاک سنگ نما|قیمت پیچ و رولپلاک نما

من ساختمانهایی را دیدم که بسیار زیاد از سنگ نمای ساختمانشان در حال ریزش است ولی کاری انجام نمیدهند,غافل از انکه سنگی از ساختمان روی ماشین یا ادم بیفتد باید 10 تا 100 برابر پولی که برای انجام دادن پیچ و رولپلاک سنگ هزینه نکرده اید را برای تاوانی جبران ناپذیر باید خرج کنید و تمام خسارات را از شما میگیرند.

شرکت ارتفاع کاران کرج با مدیریت سخت کوش و بسیار ظریف کار با بهترین و حرفه ای ترین کار و با کیفیت را برای شما عزیزان به ارمغان می اورد,این حرفها را ما در عمل به شما همشهریان عزیز اثباط میکنیم,

این شرکت با بیش از 17 سال سابقه کاری با نمونه کارهای فراوان در کرج و حومه رزومه طلایی را با خود حمل میکند.

انجام کار با بهترین ابزار مانند:طناب و هارنس وووو لوازم که با ان در ارتفاع شروع به کار میکنیم کاملا فرانسوی میباشد,و ابزارهای برقی مانند دریل کامل مارک بوده و به بهترین شکل کار سوراخ کاری را انجام میدهد تا در سنگهای دیگری لرزشی ایجاد نشود.

حالا میروی بسوی اصلی ترین ابزار برای مقاوم کردن سنگ,پیچ و رولپلاک,که کاملا گالوانیزه و با الیاژی قوی که در بازار پیدا نمیشود و تنها شرکت ارتفاع کاران کرج با سفارش از کارخانه مخصوص این شرکت تولید میشود و ما در سنگهای ساختمانها استفاده میکنیم.

برای انجام پیچ و رولپلاک مواظب سودجویان باشید,یعنی کسانی که مبلغی پول را دریافت میکنند و کار بلد نیستند.

فقط با دریل سوراخکاری را انجام میدهند و بعد پیچهای اشغال استفاده میکنند بعد بجای اینکه پیچ را درون سوراخ با دریل پیچ بند سفت کنند پیچ را با چکش به داخل فرو میکند که هیچ عمل نگه دارندای را ندارد و بعد از مدتی سنگها ریزش میکنند.

شرکت ما شبانه روزی در خدمت شما بزرگواران با مشاوره رایگان در خدمت شما هستند و شما میتوانید برای استعلام قیمت برای انجام کار میتوانید ادرس دهید ما خدمت برسیم یا اینکه میتوانید هر کاری که دارید را با تلگرام برای ما بفرستید تا ما به شما قیمت نهایی را بدهیم..

 

موفق و پیروز باشید

 

با تشکر شرکت کرج راپل

 

شرکت البرز راپل 

تماس با ما

آدرس :کرج و تهران و سراسر ایران

تلفن های تماس :


09336403213
 
 

09352626307

 

با مدیریت سامان