تماس:09336403213

خدمات ما

امتیاز کاربران

rating_star_blank نقاسی نما,پیچ و رولپلاک سنگ نما,نصب لوله بخاری,نورپردازی نما - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank نقاسی نما,پیچ و رولپلاک سنگ نما,نصب لوله بخاری,نورپردازی نما - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank نقاسی نما,پیچ و رولپلاک سنگ نما,نصب لوله بخاری,نورپردازی نما - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank نقاسی نما,پیچ و رولپلاک سنگ نما,نصب لوله بخاری,نورپردازی نما - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank نقاسی نما,پیچ و رولپلاک سنگ نما,نصب لوله بخاری,نورپردازی نما - شرکت ارتفاع کاران کرج
 

نقاسی نما,پیچ و رولپلاک سنگ نما,نصب لوله بخاری,نورپردازی نما


برای ارائه سیاست های متخصص به اعضاء شرکت ارتفاع کاران که یک شرکت بین المللی،با یک محصول به روز شده و همراه محصول

جدید اجازه می دهد تا هر دو تکنسین های فردی و شرکت های دسترسی به طناب خرید یا بیمه مسئولیت عمومی، بیمه مسئولیت کارفرما یا ترکیبی از دو برای یک دوره کوتاه، به عنوان یک دوره سنتی 12 ماهه سنتی است. این به این معنی است که یک بیمه شده می تواند یک خط مشی را با یک قرارداد خاص بیرون بیاورد و از نیاز به پرداخت بیمه در صورت عدم پوشش مورد نیاز بوده است.
"از سال 2009 با همکاری شرکت کرج راپل و صنعت دسترسی به طناب کار کرده ایم، ما اعتقاد داریم که بیمه کوتاه مدت چیزی است که برای مدتی گم شده است. با تشکر از رکورد عالی ایمنی توسط تکنسین های IRATA، من خوشحال هستم که این چیزی است که ما در نهایت توانستیم در کنار خط مشی های 12 ماهه ما هماهنگ کنیم. "

Rope-Sure در سراسر جهان، در مورد پوشش بیمه مسئولیت پذیری در خارج از کشور، به عنوان مهاجرت در انگلستان، افراد و شرکت های دارای مجوز رسمی IRATA و به استانداردهای بالا توسط IRATA اعمال می شود


طرح های مدرن ساختاری مانند نماهای سنگی جدید بنام نما رومی و نما کلاسیک نیز میباشد در حال تبدیل شدن به بیشتر عجیب و غریب هستند، و البته، ساختن به برجهای با ارتفاع بزرگ به طور فزاینده ای رایج است. همه اینها نگرانی کمی مردم برای یک تیم دسترسی به طناب کارآمد است که می توانند در طول پیچیده ترین ساختارها با استفاده از طناب خود به تنهایی حرکت کنند و یا می توانند ابزار لازم را با آنها حمل کنند یا از سیستم طناب دیگری استفاده کنند تا آنها را به موقعیت مورد نیاز منتقل کند.

مواردی وجود دارد که در آن یک بخش خاص از یک ساختار اصلی غیرممکن است که با روشی که برای قسمتهای دیگر مورد استفاده قرار می گیرد، دست یابد. در چنین مواردی، با در نظر داشتن دسترسی به طناب، نیاز به ایجاد یک وسیله اضافی وسیع دسترسی وجود دارد.

 

نقاسی نما,پیچ و رولپلاک سنگ نما,نصب لوله بخاری,نورپردازی نما

 

از آنجا که این عملیات غیر مکانیکی، توانایی آن در دسترسی به فضاهای محدود و کارکرد آن، حداقل تاثیر آن بر محیط اطراف و توانایی آن برای انطباق با دسترسی محدود برخی از سایت های کاری، دسترسی به طناب IRATA مزایای منحصر به فردی را برای مهندس عمران ارائه می دهد. طراحی و سازه های گذشته به ندرت با تعمیر و نگهداری در نظر گرفته شده و در نتیجه اغلب ناخوشایند محل قرار گرفته و یا طراحی شده برای کار فعلی که باید انجام شود.

امروزه استفاده از دسترسی به طناب صنعتی در اکثر شهرهای بزرگ، شهرهای بزرگ و یا مجتمع های صنعتی در سراسر جهان دیده می شود. دلایل زیادی برای رشد استفاده از دسترسی طناب در این مکان ها وجود دارد، اما در میان آنها، "اثرات زیست محیطی کوچک" که اغلب سیستم در پی دارد را دسترسی به آن ارائه می شود، چند سدال متداول برای لوازم کار در ارتفاع؟؟؟

هیچ خیابان مسدود نشده است بدون جا گیری فضایی.

هیچ جرقه ای از دستگاه های دسترسی وجود ندارد.بدون برق..
کاهش هزینه های انرژی مصرف برق یا بنزین وووو.

بدون سر و صدا و با سرعت بالا..

با کمترین هزینه بدون پرداخت پول به داربست.

تعجب آور نیست که مردانی که روی طنابها کار میکنند که اغلب مردمی که در داخل ساختمان هستند متوجه ان نمیشوند که ایا کسی دارد از نمایی بیرونی کاری انجام میدهد،وقعا متوجه نمیشوند افرادی که داخل ساختمان هستند که واقعا کسی از طناب در نمای بیرونی مشغول کار شده است.

اما این کاری که سر و صدای زیادی ندارد,تمیز کردن شیشه ها است,نقاشی نما,رزینکاری,نورپردازی,سروصدای زیادی ندارد ولی انجام پیج و رولپلاک سنگ نما,سروصدای زیادی دارند و باید این کارها را به جت انجام دهیم تا مردم اذیت نشوند کارهای دیگری که سر و نصب لوله بخاری نیز میباشد که دریل کاری کوتاه دارد
بسیار پرطرفدار با این کار هستند مدیران ساختمان، پرسنل خدمات محیط زیست و مقامات شهری هستند.

سایر دلایل رشد استفاده از طناب دسترسی به طناب است که دیگر روش های دسترسی برخی از تغییرات ایمنی رنج می برند؛ و بسیاری از طرح های جدید ساختمان دارای اشکال یا ویژگی هایی هستند که نمی توانند به راحتی تمیز و یا توسط ابزارهای سنتی مورد بازرسی قرار گیرند. علاوه بر این، روند رو به رشد طراحی بسیار بلند ساختمان به این معنی است که اکثر روشهای دسترسی بصورت استاتیک طناب صورت میگیرد...

تماس با ما

آدرس :کرج و تهران و سراسر ایران

تلفن های تماس :


09336403213
 
 

09352626307

 

با مدیریت سامان