تماس:09336403213

خدمات ما

امتیاز کاربران

rating_star_blank پیچ و رولپلاک سنگ نما در ارتفاع - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank پیچ و رولپلاک سنگ نما در ارتفاع - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank پیچ و رولپلاک سنگ نما در ارتفاع - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank پیچ و رولپلاک سنگ نما در ارتفاع - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank پیچ و رولپلاک سنگ نما در ارتفاع - شرکت ارتفاع کاران کرج
 

پیچ رولپلاک نما

در این بخش توضیحات تکمیلی را در مورد پیچ رولپلاک نما بیان می کنیم و

دلایل و نحوه اجرای پیچ رولپلاک نما را بررسی کرده و نکات کلیدی را توضیح می دهیم.
تیم کاری زرین ساب در زمینه پیچ رولپلاک نمای ساختمان دارای تخصص و تجربه کافی است و در بین رقبا کاملا شناخته شده می باشد و دلیل این موضوع تعهد کاری و استفاده از ابزار و نیروی کار مجرب و کار ازموده است.
برای پیچ رولپلاک نمای ساختمان خود با ما تماس بگیریدپیچ و رولپلاک با طناب و نماشویی و کار با طناب و نظافت نما و خدمات نما و پیورولپلاک نما و پیچ و رولپلاک کردن نما و پیچ و رولپلاک سنگ نما و پیچ و رولپلاک سنگ.

 

پیچ رولپلاک نما

نمای هر ساختمانی نشان دهنده ی زیبایی آن ساختمان می باشد واولین ارتباطی که ما با یک ساختمان برقرار میکنیم نمای ساختمان است و در موارد خرید و فروش املاک نمای ساختمان بعد از طراحی داخلی دومین گزینه ی انتخاب مشتریان می باشد این نکته در ساختمان ها و برج های مرتفع قابل بازدید و رویت نمی باشد وبرای جلو گیری حوادثی ناشی از ریزش سنگ ها و استحکام بخشیدن به نمای ساختمان از پیچ رولپلاک نما استفاده می کنند تا خطرات جانی ومالی ناشی از سقوط سنگ های نما رامهار کنند.
بیشتر نماهای ساختمان اسیب پذیر هستند و در گذر زمان دچار مشکل می شوند و خطرات زیادی را برای عابران و ساکنان ساختمان ها ایجاد می کنند و در این زمان است که پیچ رولپلاک نما معنا پیدا می کند.
به طور کلی پیچ رولپلاک نما قطعه ای است که به عنوان یک بند برای نمای ساختمان استفاده می شود که ازپیچ گالوانیزه به طول ۶ سانتی متر و جنس رولپلاک آن ازفیبر یا پلاستیک بوده که بدون آن پیچ هیچ وزنی را نمی تواند تحمل کند که ساختارپیچ رولپلاک نما راتشکیل می دهندپیچ و رولپلاک با طناب و نماشویی و کار با طناب و نظافت نما و خدمات نما و پیورولپلاک نما و پیچ و رولپلاک کردن نما و پیچ و رولپلاک سنگ نما و پیچ و رولپلاک سنگ.

دقت کنید که پیچ رولپلاک در کنار نماشویی با مواد نانومی تواند نمای ساختمان شما را ایمن ، زیبا و ماندگار کند.
مواردی که قبل از اتصال پیچ رولپلاک نما باید بررسی شوند:
اولین بخشی که قبل از عمل پیچ رولپلاک نمای ساختمان مورد بررسی قرار می گیرد نوع و رنگ سنگ استفاده شده در نمای ساختمان می باشد که این بررسی شامل ابعاد سنگ ،رگه های سنگ و قطر سنگ نما نیز می باشد و همچنین روشی که سنگ کاری انجام شده ونحوه ی کار گذاشتن سنگ نما نیزباید بررسی شود.پیچ و رولپلاک با طناب و نماشویی و کار با طناب و نظافت نما و خدمات نما و پیورولپلاک نما و پیچ و رولپلاک کردن نما و پیچ و رولپلاک سنگ نما و پیچ و رولپلاک سنگ
استحکام سنگ نما به ساختار وجنس دیواری که نما برروی آن قرارگرفته نیز وابسته است پس از بررسی موارد بالا باید ابزارکارآمد و گروه مختصص مناسبی برای انجام عملیات استحکام بخشیدن به نمای ساختمان توسط پیچ رولپلاک نما انتخاب شوند.
اگر این موارد بالا رعایت نشوند باعث آسیب رساندن به نمای ساختمان توسط تنش های غیر مجاز توسط (هیلتی و…)و تعضیف استحکام نما شده که سبب بروز ریزش سریعترنما می شوند که این کار باید به افراد مجرب و دارای تجربه در این زمینه سپرده شود.

در اجرای پیچ رولپلاک سنگ ، نمای ساختمان لکه دار می شود که این عیب توسط بتونه ای همرنگ پیچ رولپلاک نما برطرف شده و باعث می شود که این لکه در دید نباشد.

نحوه انجام پیچ رولپلاک نما

درهر ۵۰ سانتی متر از نمای ساختمان پیچ رولپلاک نما نصب می شود اگر عرض نما کمتر از۵۰ سانتی متر باشد برروی هر یک از پلاک ها دوپیچ زده می شود.
برای ثابت نگه داشتن نما های سنگی که عرض آنها باریک تر از ۱۰سانتی متر باشد توسط پیچ رولپلاک نما در مواردی شامل ستون ها و یا قاب پنجره ها برای جلو گیری از لق شدن سنگ نما ابتدا توسط یک دریل معمولی سنگ را سوراخ می کنند و زمانی که به بتون زیر سنگ رسیدند توسط یک دریل چکشی با دقت بالا بتون را سوارخ کرده و سنگ را توسط پیچ رولپلاک نما محکم می کنند وتوسط بتونه ای همرنگ سنگ نمای ساختمان روی تمامی پیچ رولپلاک نما می زنند تا روی زیبای ظاهری ساختمان تاثیر منفی نگذارد.
حالا اگر قسمتی از سنگ نمای ساختمان ریزش کرده باشد برای مستحکم کردن آن قسمت با پیچ رولپلاک نما به صورت زیر عمل می کنند:
ابتدا محلی که سنگ نماریزش کرده را تمیز می کنند وتمامی نخاله های به جا مانده از سنگ نمای با دقت بدون اینکه به سایر سنگ های نما آسیبی برسد برداشته می شوند حال پشت سنگ جایگزین توسط ابزای به نام سنگ فرز شکاف داده می شود وسپس با چسب های مخصوص سرامیک ،پودر سنگ و سیمان سفید پر می شود و با دقت در محل مورد نظر نصب می شود سپس از یک پیچ ۸ سانتی متری که برای اطمینان از استحکام آن استفاده می کنند.
در نهایت با استفاده از چسب های مخصوص سرامیک ،پودر سنگ و سیمان سفید درز های باقی مانده می پوشانند تا مانع از نفوذ آب به پشت سنگ نمای جایگزین شود و با استفاده از پیچ رولپلاک نما آن را مستحکم می کنند.

در این بخش سوالات متداولی که در بحث پیچ رولپلاک سنگ نما مطرح است را به طور مختصر بررسی می کنیم:

پیچ رولپلاک سنگ چه زمان باید انجام شود؟

عملیات پیچ رولپلاک سنگ نما در سه حالت باید اجرایی شود: در حالت اول در گذر زمان س

نگ های نما شل شده و احتمال سقوط ان وجود دارد و برای جلوگیری از حوادث ناگوار عملیات پیچ و رولپلاک سنگ نما انجام می شود.
در حالت دوم بخشی از سنگ نما تخریب شده و یا سقوط کرده است و برای ترمیم و جلوگیری از سقوط بخش های دیگر نما نیاز است که پیچ رولپلاک سنگ اجرایی شود.
در حالت سوم برای محکم تر شدن سنگ ها در نما کارفرما بعد از سنگ کاری و یا بعد از گذشت مدتی اقدام به پیچ رولپلاک نما می کند.

مراحل اجرای پیچ رولپلاک نما به چه شکل است؟پیچ و رولپلاک با طناب و نماشویی و کار با طناب و نظافت نما و خدمات نما و پیورولپلاک نما و پیچ و رولپلاک کردن نما و پیچ و رولپلاک سنگ نما و پیچ و رولپلاک سنگ

پس از تماس با تیم کاری متخصص و متعهد ما ، نیروهای با تجربه زرین ساب به محل اعزام شده و باتوجه به ابعاد نمای ساختمان و جنس سنگ و موارد دیگر براورد هزینه می کنند و تعداد پیچ و رولپلاک برای انجام پروژه به صورت حدودی تعیین می شود و پس توافق ترفین عملیات پیچ رولپلاک سنگ نما اغاز می شود.
پیچ رولپلاک نما به دو صورت پیچ رولپلاک بدون داربست و با طناب و با داربست انجام می پذیرد و این موضوع با توجه با موقعیت ساختمان و درخواست کارفرما تعیین می شود ، البته لازم به ذکر است که پیچ رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست با دقت کمتری اجرایی می شود و خطرات بیشتری برای نیروی کار دارد و توصیه ما به کارفرما این است که برای انجام دقیق و سریع و حفظ ایمنی کار بهتر است ابتداداربست بر روی نمای ساختمان بسته شود و پس از ان پیچ و رولپلاک نمای ساختمان اغاز شود.

ابزاری که برای پیچ رولپلاک نما نیاز است کدامند؟

ابزار اصلی برای اجرای پیچ رولپلاک سنگ نما شامل : پیچ بند ، دریل مخصوص ، پیچ مخصوص در ابعاد استاندارد ، رولپلاک در ابعاد متناسب با پیچ مصرفی ، رنگ و بتونه مخصوص با رنگ سنگ نمای ساختمان و … می باشد.
ایا با پیچ رولپلاک سنگ ظاهر نما تغییر می کند؟
جواب این سوال خیر است ، زیرا پس از پایان کار پیچ و رولپلاک نما با استفاده از بتونه و رنگ سطح نقاطی که پیچ در سنگ قرار گرفته است پوشانده می شود و به علت مواد خاص برای این منظور در مدت کوتاهی جذب سنگ شده و ماندگاری بسیار بالایی دارد و به قول معروف انگار نه انگار که در سطح سنگ ، پیچ رولپلاک کار شده است و هیچ اثری باقی نمی گذارد.

قیمت پیچ رولپلاک سنگ نما بر چه اساس تعیین می شود؟
قیمت پیچ رولپلاک سنگ نمای ساختمان بر اساس پارامترهایی مانند متراژ پروژه ، نوع سنگ نما ، تعداد پیچ و رولپلاک مصرفی ( تعدادی محاسبه می شود ) و منطقه جغرافیایی پروژه و عوامل دیگری که در قرارداد ذکر می شود تعیین می شود.پیچ و رولپلاک با طناب و نماشویی و کار با طناب و نظافت نما و خدمات نما و پیورولپلاک نما و پیچ و رولپلاک کردن نما و پیچ و رولپلاک سنگ نما و پیچ و رولپلاک سنگ
دقت کنید که قیمت پیچ رولپلاک نمای ساختمان که توسط تیم کاری ما اعلام می شود کاملا مناسب و معین بوده و به دلیل شعار زرینساب که رضایت مشتری مقدم بر منافع گروه کاری است همواره سعی کرده ایم که بهترین خدمات را بهترین قیمت ارائه کنیم.

چرا تیم کاری زرین ساب را برای پیچ رولپلاک سنگ نمای ساختمان انتخاب کنیم؟

زمانی که تصمیم به انجام پیچ و رولپلاک سنگ نما می کنید، اولین و مهمترین نکته ای که باید به ان توجه کنید انتخاب درست گروه کاری است که قرار است این عملیات را اجرا کند و لازم است به مواردی دقت کنید که به چند مورد اشاره می کنیم:
اولین نکته رزومه و سابقه و تجربه تیم کاری یا افرادی است که در حوزه پیچ رولپلاک سنگ نمای ساختمان فعالیت دارند و به جرات می توان گفت موفقیت در اجرای هر پروژه ای وابسته به این موضوع است.
دومین نکته بحث نیروی کار است که باید کاملا با متدهای کار در ارتفاع و پیچ و رولپلاک سنگ اشنا باشند و بتوانند به خوبی در ارتفاع و موقعیت های مختلف کار کنند.
بحث بعدی مسئله قیمت پیچ رولپلاک سنگ نما است که لازم است تا افراد در ابتدا فریب قیمت های پایین و حتی بالا را نخورند و با اعتماد به تیم های کاری معتبر و شناخته شده بهترین قیمت را برای پروژه ی خود در نظر بگیرند.
تیم کاری زرین ساب دارای تیم متخصص و باتجربه بوده و سابقه درخشانی در سطح تهران و کرج دارد و سال ها تلاش کرده است تا نامی ماندگار در این عرصه به جای گذارد و با قیمتی مناسب ، خدماتی را در زمینه سنگسابی و کفسابی سنگ و پیچ رولپلاک و شستشوی نمای ساختمان در سطح تهران و کرج ارائه کند.
مراحل پیچ رولپلاک سنگ نمای ساختمان

در بخش نماشویی ، پیچ رولپلاک سنگ را مورد بررسی قرار دادیم و نکاتی را در این زمینه عنوان کردیم، حال قصد داریم مبحث پیچ رولپلاک سنگ را دقیق تر و کامل تر توضیح دهیم.

ابتدا بهتر است پیچ رولپلاک سنگ را به طور مختصر مرور کنیم:

زمانی که سنگ نما پس از گذشت زمان و متناسب با عوامل مختلف دچار ایراداتی شد و حالت سکون خود را از دست داد امکان سقوط ان بسیار بالا می رود و ممکن است با افتادن سنگ علاوه بر زشت دیده شدن نمای ساختمان ، خطرات ناگواری ایجاد کند که گاهی این خطرات جبران ناپذیر می باشند.

با افتادن یک سنگ ممکن است سنگ های دیگر هم ردیف نیز از جای خود کنده شده و سقوط کنند پس اهمیت پیچ رولپلاک نما به قدری است که اقدام نکردن برای این عملیات قابل توجیه

نیست.

زمانی که کارفرما با تیم کاری ما تماس می گیرد افراد با تجربه و متخصص گروه کاری زرین ساب در محل حاضر شده و وضعیت نمای ساختمان را مورد بررسی قرار می دهند و میزان پیچ مصرفی و جنس پیچ مورد نیاز را مشخص می کنند و با براورد قیمت پیچ رولپلاک سنگ ، این موضوع را در اختیار کارفرما قرار می دهند تا با توافق طرفین بدون فوت وقت کار اغاز شود.

برای شروع پیچ رولپلاک نما ابتدا یک تیم فنی اقدام به نصب داربست می کنند تا افراد راحت تر بتوانند کار خود را انجام دهند و از نظر امنیت نیز در بالاترین سطح خود قرار گیرند.

پیچی که در عملیات پیچ رولپلاک استفاده می شود دارای مقاومت بالا و ساختار مهندسی خاصی است که مختص اینکار طراحی و تولید شده است و رولپلاک مورد استفاده نیز استحکام کافی برای حفظ پیچ داخل سنگ را دارد.

ابزاری که برای پیچ رولپلاک سنگ استفاده می شود شامل طناب محافظ ، دلر مخصوص ، پیچ بلند و سنگ فرز و … می باشد که در مراحل مختلف کار مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت پیچ رولپلاک سنگ نما با توجه به میزان پیچ مصرفی و ارتفاع و نوع سنگی که در نما کار شده است مشخص می شود و مدت زمان انجام کار نیز بستگی به متراژ پروژه دارد.

اما نکته ای که اهمیت زیادی دارد بحث استفاده از بتونه پس از پایان کار است تا جای پیچ را کاملا همرنگ سنگ کند و هیچ اثری از پیچ رولپلاک باقی نماند و زیبایی نما کاملا حفظ شود.

دقت کنید که برای براورد کامل قیمت پیچ رولپلاک حتما نیاز به حضور در محل می باشد و بهتر است بعد از تماس با تیم کاری ما و توافق اولیه با حضور افراد متخصص ما در محل قیمت پیچ رولپلاک سنگ به طور دقیق محاسبه شود.

برای پیچ رولپلاک سنگ نما در کرج و تهران

تماس با ما

آدرس :کرج و تهران و سراسر ایران

تلفن های تماس :


09336403213
 
 

09352626307

 

با مدیریت سامان