تماس:09336403213

خدمات ما

امتیاز کاربران

rating_star_blank انجام تمامی کارها با طناب بصورت بندبازی - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank انجام تمامی کارها با طناب بصورت بندبازی - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank انجام تمامی کارها با طناب بصورت بندبازی - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank انجام تمامی کارها با طناب بصورت بندبازی - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank انجام تمامی کارها با طناب بصورت بندبازی - شرکت ارتفاع کاران کرج
 

 

انجام تمامی کارها با طناب در ارتفاع بصورت بندبازی

09353636307

کار با طناب‌ در ارتفاع طناب بدون داربست در ارتفاع جایگزین بهتر و ارزانتر و ایمن تر و سریع و در عین حال از نظر امنیت در جایگاه بالایی قرار دارد و در بین کارهای که در ارتفاع انجام میشود جزو ۱۰ شغل پر امنیت دنیا قرار دارد که نسبت به داربست و بالابر و کلایمر صدرصد بهتر است و کار در ارتفاع با طناب که اسم اصلی ان راپل نیز میباشد از نظر سرعت کاری و قیمت خیلی خیلی پاینتر نسبت به داربست و کلایمبر و بالابرها دارد تا شما هم وطنهای عزیز بتوانید از این تکنولوژی استفاده بهینه را داشته باشید..

کار در ارتفاع با طناب راپل یکی از  کاملترین و ایمنی ترین کارهای صنعتی در ارتفاعات مختلفی بوده است و از تجهیزات و سیستمهای صنعتی میباشد که شباهت زیادی به تجهیزات ورزشی کوهنوردی دارد. زیرا اینکار کاملا با تجربیات فراوانی نیاز دارد..
خدمات راپل،یعنی کار در ارتفاع با طناب بدون داربست شرکت کرج راپل.البرز راپل.انجام تمامی کارها در ارتفاع با طناب که نمونه های از این کارها را در پایین برای شما عزیزان میگوییم..

پیچ رولپلاک سنگ ساختمان با ضمانت پیچ و رولپلاک ارزان ضد زنگ گالوانیزه از جنس درجه یک و مرغوب که قیمت بالای دارد و فکر نکنم کسی از این نوع جنس استفاده کند چون کاملا سفارشی از کارخانه برای ما پیچ را میزنند..

برای شستشوی نمای ساختمانهای که نماهای گوناگونی دارند'مانند نمای سنگ و کامپوزیت و سیمان و اجر،که تمامی این نماهایی که گفتم جنسهای گوناگونی دارند و براس شستن اینگونه نماها از ابزارهای مختلفی استفاده می شود،که اقلب یا میشود گفت در تمامی نماها برای شستن از واترجت ۳فاز قوی استفاده می کنیم تا تمام کثیفی نما را از بین ببرد تا ساختمانی تمیز و زیبایی داشته باشید..

ضد آب کردن تمامی سازها ماننده : درزگیری شیشهای نما و ضد اب سازی پنجره:ضداب کردن نماهای اجری و سنگی و سیمانی و نما چوب و تمامی سطوح ساختمانی

استفاده از واتر سند بلاست برای نماهای آجری و نما سنگ و سطوح فلزی و رنگ برداری و پاک سازی کف پارکینگ و تمیز کاری موزایک پارکینگ که به علت سیاهی که لاستیکها به وجود می اورند..

رنگ آمیزی تمامی سطوح نما مانند:پنجرهای نما و نردهای بالکن و نقاشی اجر و سنگ و سیمان و کامپوزیت که باید کاملا کارشناسانمان شود تا روش رنگ امیزی صحیح را پیش بگیریم..

نورپردازی و تعویض لامپ یا پروژکتور نمای ساختمان وبرج ها بلند مرتبه از ۰تا۱۰۰ کار نورپردازی..

نصب سیم ارت و جابجایی آنتن های مرکزی و مخابراتی ايرانسل و رایتل و همراه اول و وایمکس ایرانسل و دکل adsl در کمترین زمان در کل کرج

نصب دودکش و لوله بخاری و لوله هواکش سانتافیوج    برروی نمای رستورانها و ساختمانها

نصب توری ويا فنس پلاستیکی درجه یک که هم ضد افتاب و پوسیدگی و کاملا با ضمانت که از ورود پرندگان جلوگیری میکند و اگر شما از فنس یا همان توری اهنی استفاده کنید بعد مدتی متوجه زنگ زدن توری میشوید و تمام درز و نورگیرتا خراب میشود.

با تشکر از وقتی که گذاشتید شرکت و البرز راپل

تماس با ما

آدرس :کرج و تهران و سراسر ایران

تلفن های تماس :


09336403213
 
 

09352626307

 

با مدیریت سامان