تماس:09336403213

خدمات ما

امتیاز کاربران

rating_star_blank پیچ و رولپلاک نما سنگی با طناب در کرج،البرز راپل - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank پیچ و رولپلاک نما سنگی با طناب در کرج،البرز راپل - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank پیچ و رولپلاک نما سنگی با طناب در کرج،البرز راپل - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank پیچ و رولپلاک نما سنگی با طناب در کرج،البرز راپل - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank پیچ و رولپلاک نما سنگی با طناب در کرج،البرز راپل - شرکت ارتفاع کاران کرج
 


بنام خدا
یکی‌ از ایمن‌ترین راه‌ها برای جلو گیری ریزش سنگ نما پیچ کردن سنگ با طناب میباشد و از بروز این دست حادثه‌ها پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما کمک میکند تا از حوادث وحشتناک جلوگیری کند..09336403213

یچ رولپلاک نما به وسیله پبچ ۵ سانتی متری گالوانیزه زد زنگ پیچ و رولپلاک میکنیم و سنگی که سست میشود باید پیچ و رول پلاک شود. این امر باعث بروز خطرات جانی و خسارات مالی فراوانی برای عابران و اهالی ساختمان در اثر سقوط سنگ بر روی انسان میشود به پایین ساختمان می شود.

برای جلوگیری از خطر ناشی از این امر و همچنین تثبیت سنگهای نما به روش پیچ کردن سنگ نما با طناب، سنگهای ساختمان محکم میکنیم و با پیچ داخل رولپلاک قرار میدهیم..
برای اینکار ابتدا با دریل های بسیار قوی و مخصوص با مته الماسه خوب از جنس خاص که قادر به سوراخ کردن گرانیت و سنگهای دیگر میشود انجام میدهیم سنگها را سوراخ می کنند و سپس رولپلاک را وارد کرده و پیچ را محکم میکنیم و عمل مقاوم سازی سنگ نما انجام میشود..

پیچ و رولپلاک نما که برای تثبیت و مقاوم کردن سنگ نمای ساختمان برای جلوگیری از ریزش سنگ نما اجرا می شود.
با توجه به خطراتی که سنگ‌های معلق و شل شده روی نمای ساختمانها ، را به همراه دارند که محکم سازی سنگ‌های ساختمان ها با توجه به فرسایش سیمان و سرما و گرمای خورشید و باد و باران زیر این سنگها که نقطه اتصال سنگ نما به ساختمان است که یکی از دلال عمده ریزش این اتفاق که باران سیمان زیر سنگ را می‌شوید و باعث شل شدن و افتادن این سنگها شده.که البته فرسایش به دلیل باران یکی از عوامل ریزش سنگ نمای ساختمان به پیچ و رولپلاک است.

یکی‌ از ایمن‌ترین راه‌ها برای جلو گیری از بروز ریزش سنگ نما این دست حادثه‌ها پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما می‌باشد و کاملا تضمینی است..

پیچ رولپلاک نما به وسیله پبچ 5 سانتی متری گالوانیزه و یا رولپلاک انکر مخصوص سنگ انجام می پذیرد.

تماس با ما

آدرس :کرج و تهران و سراسر ایران

تلفن های تماس :


09336403213
 
 

09352626307

 

با مدیریت سامان