تماس:09336403213

خدمات ما

امتیاز کاربران

rating_star_blank پیچ ورول پلاک سنگ نما با طناب،البرز راپل - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank پیچ ورول پلاک سنگ نما با طناب،البرز راپل - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank پیچ ورول پلاک سنگ نما با طناب،البرز راپل - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank پیچ ورول پلاک سنگ نما با طناب،البرز راپل - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank پیچ ورول پلاک سنگ نما با طناب،البرز راپل - شرکت ارتفاع کاران کرج
 

بنام خدا
بعد از گذشت چند سال از ساخت بنا ساختمان به دلیل نشست ساختمان و به مرور بر اثر آب، باد، سرما و نور خورشید ملات یا همون سیمان پشت سنگ کیفیت اولیه خود را از دست میدهد..

09336403213
برای جلوگیری از خطر ناشی از ریزش سنگ نما این امر و همچنین تثبیت سنگهای نما، سنگهای ساختمان را با پیچ داخل رولپلاک قرار میدهند. در واقع پیچ و رولپلاک میکنم..
برای اینکار ابتدا با دریل های بسیار قوی با مته های بزرگ از جنس خاص که قادر به سوراخ کردن سنگهای گرانیت و تراورتن و انواع سنگهای نما می باشد سنگها را سوراخ می کنند و سپس رولپلاک را وارد کرده و پیچ را با دریل محکم به سنگ میبندند.
و اینجا عمل مقاوم سازی انجام میشود..
پیچ و رولپلاک نما که برای تثبیت سنگ نمای ساختمان برای جلوگیری از ریزش سنگهای نما با اطمینان تمام اجرا می شود.

با توجه به خطراتی که سنگ‌های معلق نمای ساختمانها برای عابرینی که از زیر نمای ساختمانها عبور می کنند و برای ماشینهایی که زیر ساختمانهای مرتفع پارک میکنند یا در حال عبور و مرور هستند ، خطراتی غیر قابل جبرانی دارد تصور کنید خدای نکرده سنگی بر روی کسی بیفتد چی میشود حتا فکر کردن به این موضوع ترسناک است و هزینهای زیادی را به همراه دارند که محکم سازی سنگ‌های ساختمان ها با پیچ و رولپلاک کردن سنگ یکی‌ از عوامل مهم در جهت حفظ جان آدمهایی و شاید این ادمها خانواده خودتان باشد..
با توجه به فرسایش سیمان و ملات زیر این سنگها که نقطه اتصال سنگ نما که بیشتر این سنگها بدون اسکوپ میباشد.اسکوپ سنگ چگونه است در زمانی که برای اولین بار دارند نمای ساختمان را با سنگ پوشش میدهند یعنی نما را سنگ میکنند پشت سنگ را برش میدهند و سیم را در پشت سنگ میگذارند و روی نما نصب میکنند و سیمان را در پشت سنگ میریزند و دقاب سیمان مابین سنگ و سفال قرار میگیرد تا عمل محکم سازی سنگ نما انجام بگیرد.

اسکوپ کردن سنگ نما موجب میشود تا سنگی از نما بر روی زمین نریزد و حتا اگر از نما جدا شود سنگ بر روی زمین نمی افتد و همانجا میماند و خطر حوادث تا ۷۰ درصد کاهش میابد.با تشکر شرکت ارتفاع کاران کرج

تماس با ما

آدرس :کرج و تهران و سراسر ایران

تلفن های تماس :


09336403213
 
 

09352626307

 

با مدیریت سامان