تماس:09336403213

خدمات ما

امتیاز کاربران

rating_star_blank کار در ارتفاع با طناب و پیچ و رولپلاک سنگ نما - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank کار در ارتفاع با طناب و پیچ و رولپلاک سنگ نما - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank کار در ارتفاع با طناب و پیچ و رولپلاک سنگ نما - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank کار در ارتفاع با طناب و پیچ و رولپلاک سنگ نما - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank کار در ارتفاع با طناب و پیچ و رولپلاک سنگ نما - شرکت ارتفاع کاران کرج
 

بنام خدا


تعریف کار در ارتفاع با طناب بدون داربست

انجام كار در مكانهايي كه بلندي آن از سطح زمين بیش از 1/20 متر باشد، عمليات كار در ارتفاع با طناب محسوب مي­شود و ضروري است كه در اين قبيل فعاليتها اقدامات لازم جهت پيشگيري از سقوط در نظر گرفته شود.

ايمن سازي كار در ارتفاع با طناب در کرج

در فرآيند ايمن سازي عمليات كار در ارتفاع 3 مرحله وجود دارد: که در توضیحات زیر مشاهده بفرماییدIMG_20170426_005645 کار در ارتفاع با طناب و پیچ و رولپلاک سنگ نما - شرکت ارتفاع کاران کرج

1-. پرهيز از كار در ارتفاع با طناب راپل و يا انجام بخشهايي از آن در سطح زمين در شرايطي كه اين امكان وجود داشته باشد.

2- در صورتيكه الزاماً كار مي­بايست در ارتفاع انجام گيرد. از روشها و تجهيزاتي کاملا ایمنی استفاده شود كه خطر سقوط افراد در حين كار را از بين ببرد

3-. در شرايطي كه امكان از بين بردن خطر سقوط وجود نداشته باشد. از روشها و تجهيزاتي استفاده مي شود كه ارتفاع سقوط و شدت صدمات ناشي از سقوط را كاهش مي دهد .

نكات ايمني كار در ارتفاع :

1- فبل ازشروع بكار بایستی مطمین شد که کارگران از کار در ارتفاع با طناب واهمه ای نداشته و از لحاظ جسمی و روحی روانی حداقل فاکتورهای لازم را دارا هستند .

2. قبل از شروع عمليات كار در ارتفاع با طناب در کرج در مجاورت خطوط هوايي برق فشار ضعيف، قوی بايستي مراتب به مسئولين و مراجع ذيربط حتما اطلاع داده شود تا از حوادث جلو گیری شود  اقدامات احتياطي لازم از قبيل قطع جريان، تغيير موقت يا دائم مسير يا روكش كردن خطوط مجاور ساختمان با لوله­هاي پلي اتيلن يا شيلنگهاي لاستيكي و نظاير آن انجام شود.

3- در هنگام وقوع بادهاي شديد كه سرعت آن بيش از 50-40 كيلومتر در ساعت باشد، كار در ارتفاع  با طناب نباید انجام شود چون امکان بهم خوردن تعادول میباشد بايستي تعطيل شود.

4- در هنگام وقوع رعد و برقهاي شديد، كار در ارتفاع به دليل امكان برق زدگي بويژه بر روي داربستهاي فلزي ممنوع است..

5- در هنگام بارندگي، هر گونه عمليات با استفاده از تجهيزات برقي بويژه جوشكاري برق و کار با دلر و همچنين در شرايطي كه سطوح كار در اثر ريزش باران لغزنده مي­شود، ممنوع است.

6- در هنگامي كه نور كافي در محيط عمليات وجود نداشته باشد و يا در شرايطي كه بعلت گرد و خاك، مه و يا بارش باران و برف، ميزان ديد كافي نباشد، بايستي عمليات كار در ارتفاع در ارتفاع تعطيل گردد.

6- مجريان عمليات كار در ارتفاع بايستي حداقل داراي قدرت ديد 10/4 با عينك و يا بدون عينك باشند و کلاه ایمنی باید صدرصد باشد.

بهترین های مقاوم سازی و محکم سازی سنگ نمای ساختمان پیچ و رولپلاک میباشد

دلیل شل شدن سنگ های نما چیست؟؟

یکی از دلایل رایج ریزش سنگ ملات همون سیمانی که پشت سنگ می ریزند اینگونه است که وقتی سنگ و در جای خود قرار می‌دهند کمی ملات می زند و سفال های خورده تیکه سنگ ها پشت سنگ میریزن که فضای ملات خوری کمتری داشته باشد برای خشک شدن سریع سیمان سیاه میریزند به عبارتی سیمان خوشکه می ریزند بعد از مدتی با آفتاب شدید عامل اصلی ریزش سنگ میباشد و سرما و که ایجاد انبساط و انقباض می کند و سنگ نما شروع به ریزش می کنند.
عامل بعدی ریزش سنگ اسکوپ کردن سنگ نما می باشد تاثیر بسیار زیادی در ریزش سنگ دارد و اسکوپ به این دلیل نیست که سنگ ها ریزش نکند اگر سنگی که اسکوپ دارد و بخواهد بیافتد سیم پشت سنگ آن را به حالتی نگه می دارد که بر روی زمین ریزش نکند و خوبی که اسکوپ دارد این است که اگر بخواهد بیفتد سیم آن را نگهداشته و خسارت مالی و جانی در بر ندارد.
پیچ رولپلاک کردن سنگ نما خیالتان را حداقل تا ۲۰ سال راحت می کنید و این رقم بیست سال رقم تقریبی نیز می باشد پیچ و پلاک مادام العمر سنگ نما را نگه میدارد شرکت ارتفاع کاران کرج و تهران و حومه تمامی کارهای خود را با ضمانت نامه کتبی و پیچ رولپلاک گالوانیزه نماشویی با دستگاه و تمامی کارنامه با بیمه حوادث و مسئولیت خدمت شما همشهریان کرج تهران و حومه می باشد.
شرکت ارتفاع کاران کرج در قرارداد خود ذکر کرده است که این شرکت دارای بیمه حوادث بوده و کارفرما هیچ مسئولیتی در قبال حوادث ندارد.
شاید به نظرتون ساختمان تون هزینه های اضافی و غیر ضروری داشته باشد و پیچ و رولپلاک یک عمره غیر ضروری باشد اما یک خطر بزرگ در کمین شماست و ساختمان شما به یک جای غیر امن برای عابرین و ساکنین ساختمان محسوب می شود شما می‌توانید با هزینه اندکی جلوگیری کنید و از خسارت مالی و جانی جلوگیری کنید.
بعضی از ساختمان ها دیده شده که سنگ به صورت تکی و دوتایی بوده است و سازمان فکر می کنند که دیگر سنگ ها ریزش پیدا نمی کند ولی سخت در اشتباه هستند چون فیلم حمام سنگ باعث می‌شود تا فضا برای سنگ های دیگه ایجاد و بر روی زمین بریزد پس پیچ رولپلاک کردن سنگ نما را دست کم نگیرید.
مرغوبترین پیچ و رولپلاک و با بهترین دریل با ضمانت نامه کتبی شرکت ارتفاع کاران کرج با بیش از ۱۷ سال سابقه با نمونه کار فراوان در تمام نقاط کرج و رزومه کاری بسیار درخشان

تماس با ما

آدرس :کرج و تهران و سراسر ایران

تلفن های تماس :


09336403213
 
 

09352626307

 

با مدیریت سامان