تماس:09336403213

خدمات ما

امتیاز کاربران

rating_star_blank ریختن سنگهای اسکوپ دار - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank ریختن سنگهای اسکوپ دار - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank ریختن سنگهای اسکوپ دار - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank ریختن سنگهای اسکوپ دار - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank ریختن سنگهای اسکوپ دار - شرکت ارتفاع کاران کرج
 

خسارات ناشی از عدم استحکام سنگ نما که موجب خسارات جبران ناپذیری میشود که میتوان با هزینه نا چیز نمای ساختمان خود را پیچ ورولپلاک کنید و از ریزش سنگهای نما جلوگیری کنید.

ماها عادت داریم بعد از اتفاقات و دیدن خسارات بعد به یاد جلوگیری می افتیم پس پیشگیری بهتر است تا درمان است .

نکات ایمنی در ساختمانها یکی از مهمترین مواردی میباشد که باید به ان توجه کرد این است .جدیدن تمام سنگهای نما را اسکوپ میکنند اسکوپ یعنی سنگی که رو نما کار میکنند را پشتش سیم میندازن که سیمانی که میریزن به پشت سیم میرود .ولی با تجربه ای که ما داریم اسکوپ خوب است ولی سنگ کارای نما بعضی از سنگهای نما را به علت تنبلی اسکوپ نمیکنند و این یکطرف داستانه طرف دیگر اینه که به مرور زمان یعنی طی 1سال سیم پشت سنگ نما زنگ میزند و میپوسد و موجب ریزش و خدای نکرده موجب خسارت میشود 


شرکت ارتفاع کاران کرج

ارائه دهنده خدمات فنی و مهندسی نمای ساختمان و کلیه کارهای که در ارتفاع انجام میشود بدون نیاز به داربست در مرتفع ترین فضاهای بسته و باز بدون بالابر و داربست با استفاده از تکنیک دسترسی با طناب می باشد � مجموعه‌ای از زبان این تکنیک و مهندسین با تسهیلات مرتبط معماری و عمران با بیش از دو دهه تجربه خدمات کار در ارتفاع به روش صخره نوردی یا همون کوهنوردی که این اسم با نام راپل به صورت صنعتی انجام می شود این شرکت با یاری مشتریان خود توانسته بهترین خدمات را ارائه بدهد و بیشترین خدمات ما پیچ رولپلاک سنگ ساختمان می باشد که با بهترین ابزار و لوازم کار انجام می‌شود پیچ رولپلاک که ما برای نمای ساختمان استفاده می‌کنیم پیچ گالوانیزه ضد زنگ می باشد و مثل گالوانیزه های دروغین نیست صد در صد گالوانیزه ضد زنگ می باشد.
لازم است این را بگویم که این شرکت امنیت خاطر شما کارفرمایان فراهم می سازد و این شرکت دارای بیمه حوادث و مسئولیت و ضمانت کاری صد در صد کتبی می باشد.
ما در قرارداد خود ذکر کردیم این شرکت دارای بیمه حوادث بوده و کارفرما هیچ مسئولیتی در قبال حوادث ندارد.
در صورت درخواست مشتریان ما ما میتوانیم به صورت رایگان در محل مشاوره دهیم و شما عزیزان میتوانید برای قیمت و مشاوره عکسی از نمای ساختمان پروژه خود را برای ما ارسال کنید باما قیمت کلی مقطعی کار را به شما بگویم.

خدمات شرکت ارتفاع کاران کرج به شرح زیر می باشد.

پیچ و رولپلاک سنگ نما,با پیچ گالوانیزه,پولیش نمای چوب,رنگ نمای چوب,روغن نمای چوب, تعمیرات نما,آب بندی نما,نانو نما آبگریز, سازی سطوح و نما,ضدآب سازی,نماشویی, شستشوی نما,نورپردازی نما,تعویض پروژکتور, تعویض والواشر,نصب لوله بخاری,پیچ رولپلاک انواع سنگ,نصب کامپوزیت,سوراخکاری سنگ, نصب سنگ های افتاده,جوشکاری,چسب های ضد زلزله,پیچ رولپلاک کردن,نصب توری, نصب توری برای جلوگیری از پرندگان,راپل, بندباز,اسپایدر,مرد عنکبوتی,طناب کار,ارتفاع کار,پیچ رولپلاک بدون داربست,نماشویی بدون داربست,کار در ارتفاع بدون داربست,شرکت پیچ و رولپلاک,قیمت پیچ و رولپلاک,پیچ و پلاک ارزان,زیبا سازی نما,خدمات نما,خدمات سنگ نما,مقاوم سازی نما,محکم سازی نما,مقاوم کردن سنگ,محکم سازی سنگ.
شرکت ارتفاع کاران کرج بعد از پیچ و پلاک کردن سنگ نما برای زیبا سازی نما با چسب مخصوص خود شرکت روی پیچ‌های که نصب شده است میزنیم تا هم رنگ سازی ایجاد شود نمای ساختمان تا زیبا جلوه کند و برای بند کشی نما از همین چسب استفاده می کنند و در زمانی که سنگهایی که افتاده از رو نصب می کنیم آنها را هم با همان چسب های مخصوص هم رنگ سازی می کنیم تا درس های بین سنگها پوشیده شود.

اغلب نماهای کامپوزیت با آب بندی خوبی مواجه نیستند و بعد از مدتی دربندی آنها با تابش آفتاب و سرما از بین میرود شرکت در کرج با چسب های سیلیکون و چسب های پلی اورتان درز بندی را انجام میدهد تا خیالتان تا چندین سال راحت باشد.

برای نماهای شیشه ای درزبندی و آب بندی نمای فریم لس و انواع نماها شیشه تعویض و تعمیر شیشه های ثابت و بازشو در خدمت شما هستیم.

نصب توری گالوانیزه و پلاستیک برای نورگیر ها و حیاط خلوت ها برای جلوگیری از ورود پرندگان در حیاط خلوت شما انجام می دهیم.

برای پوشاندن درز انقطاع که همان فاصله بین دو ساختمان است برای درزگیری می توانید از ورق های گالوانیزه استفاده کنیم و هم می توانیم توری فنس و توری مرغی استفاده کنیم و هم می‌توانید سیمانکاری را انجام دهیم بهترین و ارزانترین راه نصب ورق و توری می باشد.

نورپردازی نما که جدیداً در اکثر نماهای ساختمان مشاهده می فرمایید به کار گرفته می شود انجام روی پردازی نما نصب وال واشر که همان پروژکتور می باشد و نور مخفی برای ما را انجام می دهیم و اگر پروژکتور نمایش ما نیاز به تعویض داشته باشد ما انجام میدهیم.

انجام جوشکاری برشکاری مواردی که روی نما مانده است و انجام می دهیم همینطور سیمانکاری و پر کردن سوراخ هایی که بر اثر نصب داربست در بغل نمایش ما در ارتفاع مانده است و آمدن برف باران و پرندگان می شود.

نصب لوله بخاری و دودکش و لوله های سانتا فیوج لوله بخاری هواکش آشپزخانه های صنعتی..

نصب بنر و تابلو و فلکسی و موتورهای کولرگازی از اجسام حجیم و سنگین در ارتفاع بدون نیاز به داربست و عاشق کشی و تعمیرات موردی بر روی سازه های صنعتی نصب و راه اندازی دوربین و دوربین های مداربسته در ارتفاع و تعویض دوربین های مداربسته و کار بر روی دکل های مخابراتی و باز بسته کردن تنظیمات و فرستنده های گیرنده های مخابراتی هرس درختان

تماس با ما

آدرس :کرج و تهران و سراسر ایران

تلفن های تماس :


09336403213
 
 

09352626307

 

با مدیریت سامان