تماس:09336403213

خدمات ما

امتیاز کاربران

rating_star_blank نقاشی نما با طناب بدون داربست - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank نقاشی نما با طناب بدون داربست - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank نقاشی نما با طناب بدون داربست - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank نقاشی نما با طناب بدون داربست - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank نقاشی نما با طناب بدون داربست - شرکت ارتفاع کاران کرج
 

بنام خدا

نقاشی نما شرکت راپل کرج

نقاشی تمامی نماها با طناب نقاشی نما با رنگهای مخصوص بدونه اینکه پوسته بزنه بعد چند سال و این رنگها با ضمانت میباشد.

رنک کاری با طناب بدون داربست در چند سال اخیر پدید امده است که دیگه مردم از داربست استفاده نمی کنند رنگ کاری نما یا همان نقاشی نما چند مدل دارد و حالا امروزه رنگهای امده به بازار رنگ نانو که کیفیت کار را بالا میبرد و مقاومت رنگ و مدتی که رنگ رو سازی بماند ماندگاریش خیلی بالاترهنقاشی نما و رنگ امیزی نمای ساختمانها علاوه بر زیبائی شهر ما تاثیر به سزائی بر روحیه ساکنین ساختمان دارداز آنجایی که برای هر بیننده ای زیبایی و کیفیت مطلوب ظاهر نمای یک ساختمان در درجه اول خودنمایی می کند،کافی است جهت نائل آمدن به این خصوصیات ظاهری که از اولویت خاصی برخوردار است، از ابزارهای مناسب جهت برآورده شدن این نیاز مهم استفاده کرد. یکی از ابزارهای رنگ امیزی نمای ساختمان به کارگیری رنگ های نمای ساختمان است که با بهره گیری از این رنگ ها علاوه بر داشتن زیبایی در خور توجه به دیگر خصوصیات منطبق بر شرایط استقرار آن ساختمان دست یافت.

نقاشی نما و رنگ کاری نمای ساختمان اگر به صورت رنگ بندی های مدرن و کلاسیک طراحی و اجرا شود حس خوبی را انتقال خواهد داد.پس برای نقاشی نما ساختمان خود حداکثر سلیقه خود را در انتخاب رنگ

مناسب به کار بگیرید تا حس متفاوتی از محیط زندگی خود داشته باشید.

نوع رنگی که شما برای نمای ساختمان خود انتخاب میکنید بسیار مهم خواهد بود چرا که اکر شما

رنگی با کیفیت پائین انتخاب کنید و بعد از مدت کوتاهی عوامل طبیعی مثل باران و برف رنگ نما شما

را خراب کند دیگر شما راهی جزء رنگ آمیزی مجدد نما نخواهید داشت واین عمر کاری پر هزینه وسخت

خواهد بود پس در انتخاب نوع رنگ نمای ساختمان خود از رنگهای بی کیفیت استفاده نکنید.

رنگ نمای ساختمان می بایست دارای شرایط زیر باشد:

۱٫ به دلیل اینکه رنگ نمای ساختمان در معرض تابش مستقیم نور خورشید در نمای ساختمان است، می بایست مقاومت بالایی در مقابل اشعه خورشید داشته باشد.

۲٫ رنگ های نمای ساختمان به دلیل اینکه در نمای ساختمان با شرایط جوی مثل باران و برف به طور مستقیم درگیر هستند، باید هم نمای ساختمان شما را زیبا کند و هم یک عایق رطوبت خوب باشند.

۳٫ رنگ نمای ساختمان به دلیل این که جهت زیبایی در نمای ساختمان به کار می رود، می بایست بتواند ظاهر و زیبایی خود را که هنگام اجرای رنگ نما داشته است تا سال ها پس از اجرا در نمای ساختمان حفظ کند.

۴٫ رنگ نمای ساختمان باید چسبندگی و دوام قابل قبولی در نمای ساختمان داشته باشد زیرا اگر رنگ نمای ساختمان پس از مدت کوتاهی که از اجرای آن می گذرد دوام و چسبندگی به سطح زیرین خود را از دست بدهد، پوسته شده و نمای ساختمان شما را نه تنها زیبا نخواهد کرد، بلکه چشم هر بیننده ای را آزار خواهد داد.

۵٫ رنگ نمای ساختمان ها می بایست دارای ویژه گی های متعدد دیگری هم باشد، که یکی از این ویژه گی ها عدم پریدگی رنگ است. معمولا در ساختمان های زیادی مشاهده کرده ایم که پس از اجرا، رنگ نمای ساختمان شروع به تغییر رنگ می کند و رنگ ابتدایی که هنگام اجرا شاهد آن بوده ایم به مرور کیفیت خود را از دست خواهد داد.

۶٫ از دیگر ویژگی های رنگ های نمای ساختمان این است که باید در برابر گرد و غبار و دوده و ذرات معلق در هوا مقاومت قابل قبولی داشته باشد. یعنی رنگ نمای ساختمان می بایست آنتی استاتیک باشد تا در مقابل دوده و گرد و غبار مقاومت خوبی از خود نشان دهد. و با عدم جذب ذرات معلق در هوا، طراوت و شادابی خود را تا سالها پس از اجرا رنگ نما حفظ خواهد کرد.

۷٫ همچنین رنگ نمای ساختمان جهت نقاشی نما باید دارای خاصیت کشسان و یا الاستیک باشد، یعنی رنگی که دارای خاصیت الاسیته باشد به این معنی است که خاصیت کشسانی دارد. چنانچه یک رنگ نمای کشسان و یا رنگ نمای الاستیک در نمای ساختمان شما اجرا گردد و با توجه به خاصیت الاستیسیته خود در برابر ترک های ساختمان انعطاف پذیر خواهد بود و تا حد زیادی از بروز و نمایش ترک های سطح زیر رنگ نما جلوگیری می کند.

نکته مهم در اجرای رنگ نمای کشسان و یا رنگ نمای الاستیک در رنگ امیزی نما اجرای آن است. رنگ نمای کشسان و یا رنگ نمای الاستیک می بایست حتما با ضخامت استاندارد اجرا گردد تا بتواند در مقابل ترک های نمای ساختمان انعطاف پذیر باشد.

چنانچه در اجرای رنگ نمای کشسان و یا رنگ نمای الاستیک دقت به خرج داده نشود و استانداردهای اجرایی این نوع رنگ رعایت نگردد، رنگ نمای الاستیک در مقابل ترک های نما ساختمان از خود مقاومت و انعطاف نشان نخواهد داد و پس از کوچکترین ترک خوردگی سطح زیر کار رنگ نمای ساختمان این ترک ها پس از کوچکترین ترک خوردگی سطح زیر کار رنگ نمای ساختمان این ترک ها در نمای ساختمان و بر روی رنگ نمای ساختمان شما هم مشاهده خواهد گردید لذا حتما می بایست جهت اجرا رنگ نمای الاستیک و یا رنگ نمای کشسان از پیمانکار حرفه ای رنگ نمای ساختمان استفاده کنید.

در ضمن رنگ نمای ساختمان شما هم باید دارای استانداردها و تاییدیه های فنی مربوط به الاستیک بودن محصول باشد. هرگز جهت رنگ آمیزی نمای ساختمان عجله نکنید و پس از تحقیق بهترین پیمانکار، رنگ نمای ساختمان و همچنین بهترین رنگ نمای ساختمان را انتخاب کنید.

۸٫ استفاده از رنگ های بافت دار: رنگ بافت دار نما معمولا به رنگ هایی گفته می شود که دارای غلظت بالایی هستند و هنگام اجرا چه در نما و چه در داخل ساختمان، پیمانکار رنگ می تواند با ابزارهای خاص بافت های متفاوت ایجاد کند. مثل نمای دیاموند تیس و یا نمای گلدن تیس، در اصل هیچ گاه محصولی به اسم رنگ بافت دار نداریم و این یک اصطلاح عامیانه است و به دلیل اینکه پیمانکار رنگ ساختمان قادر است با ابزار آلات متفاوت بافت ها و تکسچرهای مختلف در نمای داخلی ساختمان و یا نمای خارجی ساختمان ایجاد کند به همین دلیل این محصولات به رنگ بافت دار معروف شده اند. رنگ ها و پوشش هایی که با غلظت بالا تولید می گردند جهت ایجاد تکسچر در نمای داخلی ساختمان و همچنین نمای خارجی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند، بنابراین به ناچار ما هم از واژه رنگ بافت دار در این مقاله استفاده خواهیم کرد.

نکته

رنگ های بافت دار در نقاشی نما به دلیل غلظت و ایجاد بافت در نمای ساختمان و یا در نمای داخل ساختمان قادر هستند خطاهای زیر کار را بپوشانند، خصوصا در نمای خارجی ساختمان به دلیل اینکه معمولا سطح زیر کار جهت اجرای رنگ نمای ساختمان پلاسترهای سیمانی هستند، اما جهت داشتن سطح زیبا و کارایی لازم باید جهت خرید رنگ بافت دار نما و یا جهت اجرای رنگ بافت دار نما همیشه دقت و وسواس لازم را به خرج داد زیرا چنانچه رنگ های بافت دار به صورت استاندارد اجرا نگردند پس از مدتی امکان پوسته شدن و جدا شدن از سطح زیر کار را دارند.

مزایای رنگ های بافت دار

۱- ایجاد زیبایی منحصر به فرد نما: ما همواره با مشکلات زیادی در اجرای رنگ نما مواجه هستیم. رنگ های بافت دار این قابلیت را دارند که بعد از اجرا با ایجاد افکت ها و تکسچرهای مختلف که می توان خلق کرد، ضمن اینکه ناصافی سطح زیر کار را پوشش می دهند یک نمای زیبا و متفاوت با دیگر نماها را شاهد باشیم.
۲- سرعت بالای اجرا: رنگ بافت دار نما به شما کمک می کند سرعت اجرا را در رنگ آمیزی نمای ساختمان بالا ببرید. این رنگ را می توان به صورت پاششی اجرا کرد و در این روش سرعت اجرا در حد قابل توجهی بالا خواهد رفت

شرکت ارتفاع کاران لوتوس با بیش از ۸سال تجربه در زمینه تخصصی نقاشی نما و رنگ امیزی نما بدون داربست اماده خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز میباشد.

تماس با ما

آدرس :کرج و تهران و سراسر ایران

تلفن های تماس :


09336403213
 
 

09352626307

 

با مدیریت سامان