تماس:09336403213

پیچ و رولپلاک سنگ نما,پیچ و رولپلاک نما با طناب

امتیاز کاربران

rating_star_blank پیچ و رولپلاک,پیچ و رولپلاک سنگ،راپل - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank پیچ و رولپلاک,پیچ و رولپلاک سنگ،راپل - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank پیچ و رولپلاک,پیچ و رولپلاک سنگ،راپل - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank پیچ و رولپلاک,پیچ و رولپلاک سنگ،راپل - شرکت ارتفاع کاران کرجrating_star_blank پیچ و رولپلاک,پیچ و رولپلاک سنگ،راپل - شرکت ارتفاع کاران کرج
 

پیچ و رولپلاک,پیچ و رولپلاک سنگ،راپل،بندبازساختمان،پیچ و رولپلاک اسپایدرمن،مردعنکبوتی،طناب کار،ارتفاع کار با طناب

دسترسی به طناب صنعتی، همانطور که برای شرکت ارتفاع کاران که یک شرکت بین المللی آموزش دیده و اجرا شده است

، در طول 29 سال به طول انجامیده است. از نقطه ای که برای ایجاد یک نیاز خاص برای حل مشکلات تعمیر و نگهداری نمای ساختمانها مانند شستشوی نما،پیچ و رولپلاک نما،رزینکاری،نقاشی نما،نورپردازی نما،خدمات نما،در صنعت دکل های دریایی ایجاد شده است،تا توانستیم خدمات نمای ساختمانها را در سرتاسر کشور عزیزمان ایران به سمر برسانیم تا دسترسی طناب خود را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از بخش کار در ارتفاع در سراسر جهان متمایز کرده است و این در کنار یک رکورد کار امن نیز میباشد و جزو ۱۰ شغل پر امنیت دنیا نیز میباشد و این در این بخش بی نظیر است. این به نوبه خود تحسین برانگیز میباشد که بازار کار در ارتفاع در خدمت مردان ارتفاع و اعضای آن است.

راه حل های کاری ارائه شده صنعت ساختملنی در این بخش سازگاری نشان داده است که وظایف که اعضای آن در حال حاضر در خارج از مرز ارتفاع نیز کامل انجام می دهند، متنوع تر و قابل توجه تر از کار تعمیر و نگهداری اساسی است که اگر تعمیر و نگه داری نما صورت نپذیرد موجب خسارتهای بسیاری میشود، که در دهه 1367 کار در ارتفاع در کشورهای اروپایی انجام می گرفت. که در ایران در سال1378 توانستیم با کمک شرکت ارتفاع کاران کرج که یک گروه یک دل و هماهنگ توانست این سیستم جدید را وارد کشورمان بکند.
در واقع، چنین مزایایی است که شرکت ارتفاع کاران کرج دسترسی با طناب ارائه می دهد که خود را اثبات کرده است قادر به انجام پروژه های بزرگ است که فراتر از سایر روش های دسترسی است. علاوه بر این، دسترسی به طناب ارتفاع کاران کرج شرط لازم برای بسیاری از شرکت های پیشرو جهانی و ملی دریایی و زمینی است و خدمات خود را در سراسر ایران و جهان ارائه می دهد.

پیچ و رولپلاک گالوانیزه،نماشویی با واترجت،نماشویی با ابر و تی،پیچ و رولپلاک با طناب

راه حل های کار در ارتفاع ارائه شده در نمای ساختمانها نیز ثابت شده است که در نمای ساختمانها که ارزشمند نیز میباشند و تکنسین کار در طناب، برای چندین سال ارائه شده است مجموعه گسترده ای از کار در طیف گسترده ای از تعمیر، تعمیر و نگهداری،خدماتی،راپل،بندبازی،اسپایدرمن،مردعنکبوتی،طناب کار،ارتفاع کار با طناب،که بازرسی و سایر کار دسترسی. امروزه تیم شرکت ارتفاع کاران در هر شهر و استان کار می کنند.
انجام کار با راپل که توانسته پیشترفتی قابل قبولی داشته که توانستیم با تبلغات و شناسوندن کار در ارتفاع با طناب یکی از پر امنیت ترین کارهایی که در ارتفاع نیز انجام می شود کار با طناب نیز میباشد.
شما تصور کنید کار با داربست چقدر خطر دارد روی تخته دارید کار میکنید بدون کمربند ایمنی خدایی نکرده تخته ای بشکند یا سرتان گیج برود فشارتان بالا پایین شود و خطر برق گرفتگی،رفت و امد روی ۵سانت لوله فکر کنید یک لحضه وووو دیگر با خطر مرگ یا خیلی از خطر دیگر که در کمین این افراد میباشد و داربستی که در ایران بسته میشود هیچ ایمنی ندارد و همان افرادی که در حال بستن داربست نیز میباشند چه خطراتی در کمین انها نیز میباشد.
انجام کار با طناب با سرعت باورنکردنی و قیمتی بسیار مناسب چون شما،هزینه داربست نمیدهیند و فضایی را اشغال نمی کند مثل داربست و مثل داربست موجب خساراتی که موقع بستن و باز کردن داربست که موزایک و کج و شیشه و باغچه گل و گیاه چون موقع بازکردن داربست تمام لوله ها را از ارتفاع بر روی باغچه میریزند و همجا را نابود میکنند.
شرکت ارتفاع کاران کرج تمامی کارهای خود را با ضمانت نامه کتبی و قرارداد رسمی و ضدزنگ بودن،،پیچ و رولپلاک سنگ،پیچ و رولپلاک،این چندتا از نمونه کارهای ما بر روی ارتفاع نیز بوده است.
با تشکر از شما شرکت ارتفاع کاران کرج و تهران
www.alborzrappel.com

پیچ و رولپلاک نما|قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما|نماشویی|کرج تهران

 

                   images_1527400244347_32 پیچ و رولپلاک,پیچ و رولپلاک سنگ،راپل - شرکت ارتفاع کاران کرج

 امنیت کار در ارتفاع با طناب؟


وقتی اسم کار در ارتفاع با طناب (راپل) بگوش میرسد,شهروندان عزیز فکر میکنند و پیش خودشان میگویند که کار بسیار پر خطر میباشد و اینکه چطور میخواهند از بالای ساختمان با طناب فرود بیایند و اینکه این طنابها را به کجا میبندند.
این شغل در 40 سال پیش ابداع شد و در ان زمان ابزارهای کار در ارتفاع پیشرفته نبود و در اروپا از این روش برای ساختمانهای بلد مرتبه استفاده میکردند و درصد حادثه ها بسیار پایین بود و تا به امروز با ابزارهای بسیار حرفه ای در حال کارکردن هستیم و در واقعا این شغل جزو 10 شغل پر امنیت در جهان محسوب میشود, حالا شما فکر کنید قبلا برای انجام کارهایی که در ارتفاع انجام میدادند از داربست استفاده میکردند و خطرهایی که استاد کاران داربست را در حین بستن داربست و استاد کارانی که بر روی داربست مشغول به کار بودند را تهدید میکرد که تعداد این حادثه ها بسیار زیاد بود و تعدادی را نام میبرم: خطر برقگرفتگی,شکستن تخته زیرپا و نبستن کمربند ایمنی , ریزش داربست , نا امن کردن ساختمان(ورود دزد)
برای کار در ارتفاع بستن طناب بسیار مهم میباشد و تکنسین هایی که در ارتفاع کار میکنند دارای دو طناب مجزا میباشند و اگر با هر اتفاقی برای یکی از طناب ها بیفتد,اون یکی طناب که به اسم حمایت میباشد جان انسان را حفظ میکند..
تشکر از وقتی که گذاشتید

بیمه نامه ؟

شرکت ارتفاع کاران کرج  دارای بیمه حوادث و مسئولیت نیز میباشد و تمامی تکنسینهای این شرکت دارای بیمه نیز هستند و برای اسودگی شما عزیزان در قرارداد ذکر شده است که  شرکت ارتفاع کاران کرج دارای بیمه میباشد و کارفرما هیچ مسئولیتی در قبال حوادث ندارد.

ضمانت کاری؟

شرکت ارتفاع کاران کرج با بیش از17 سال سابقه کار در ارتفاع میباشد.
که در این مدت توانستیم که با انجام دادن پرژهای بسیار فراوان , که توانستیم 99 درصد رضایت مندی مشتریانمان را دریافت کنیم و انجام این کارها در ضمینه,  پیچ و رولپلاک سنگ نما که یکی از تخصصی ترین کارهای ما نیز میباشد که در ادامه توضیح خواهم داد که ما از چه پیچ و رولپلاک استفاده میکنیم,بله داشتم میگفتم انجام کارهای ما در ضمینه پیچ و رولپلاک سنگ,نماشویی,نصب توری برای جلوگیری پرندگان,نورپردازی و تعویض پرژکتور(والواشر),نقاشی نما,سیمانکاری,ابندی,وصدها کار دیگر که تمامی کارها را با ضمانت کتبی انجام میدهیم.

پیچ و رولپلاک سنگ نما؟!

شرکت ارتفاع کاران کرج توانسته است طی این سالها با تجربه بسیار فراوان توانسته است که از ابزارهای خوب و درجه یک در کار خود استفاده کند که یکی از مهمترین انها استفاده 
از پیچ گالوانیزه برای پیچ رولپلاک کردن سنگ میباشد.images%20(22)_1526600701949_15 پیچ و رولپلاک,پیچ و رولپلاک سنگ،راپل - شرکت ارتفاع کاران کرج
پیچی که ما برای سنگها استفاده میکنیم از جنس گالوانیزه ضدزنگ فولادی میباشد که از مقاومت 100 درصدی برخوردار میباشد که این نوع پیچ مخصوص شرکت ارتفاع کاران کرج میباشد و به صورت سفارشی برای ما تولید میشود

 

پیچ و رولپلاک سنگ نما 

فیکس کردن سنگ نما همهن پیچ و  رولپلاک نمای سنگ است که بصورت چندین نام شهروندان ان را تلفظ میکنند.نوع دیگر تلفظ پیچ و رولپلاک سنگ نما  ترمیم سنگ نما یا ترمیم نما است که بکار میرود.اسکوپ سنگ نما نیز دیگری از این مطالب است که گفنیم.مقاوم سازی سنگ نما با طناب و محکم سازی سنگ نما بدون داربست باید برای نماهایی که با ابزار سنگ کار میشوند انجام شود.کرج استانی است که شرکت ما در ان واقع شده است.پیچ کردن سنگ نما نیز همانند محکم سازی سنگ نما و مقاوم سازی سنگ نما کلمه ی پیچ و رولپلاک نما است. 

قیمت پیچ و رولپلاک نما?

قیمت پیچ و رولپلاک نما , بستگی به نماها و نوع کارکردن انها دارد چون نوع کارکرد سنگ و طرح های که در نماها ایجاد میکنند و روز به روز طرحها و مدلهای متفاوتی از نماهای سنگی مشاهده میکنیم که متداولترین انها نماهای سنگی با طرح رومی هستن که در این نماها از سنگهای 5 سانتی  تا 20 سانتی و سینه کفتری استفاده میکنند که انجام این نوع کار با سنگهایی که بصورت ساف در نما کار شده است میکند هم از نظر قیمت و هم از نظر کار متفاوت هستند.
پس الانه با طرحهای متفاوت نمیتوان قیمت دقیقی در مورد پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما نمیتوان گفت و برای استعلام قیمت کارشناسان ما و تکنسینهای ما برای بازدید و مشاوره خدمت شما بزرگواران میرسند و این مشاوره کاملا رایگان میباشد.

 

چه کارهایی را با طناب انجام میدهیم؟

انجام کار در ارتفاع با طناب میباشد و دیگر نیازی به هزینهایی مانند داربست و بالابر و کلایمر ووو نیست و کلی از هزینه های اضافی را کم کردایم و امنیت کار را بالا بردایم..
تعدادی از کارها در ارتفاع؟؟
1 - پیچ و رولپلاک کردن انواع سنگ نما با ضمانت 100 درصد ساختمان با پیچ گالوانیزه.
2- نماشویی یا شستشوی نما با دستگاه واترجت و به صورت دستی ابر و طی و مواد نانو.
3- نورپردازی نما و تعویض لامپها و والواشر و پرژکتور .
4- نقاشی نما با دستگاه و به صورت دستی در تمامی نماها.
5- نصب توری و ورق گالوانیزه برای جلوگیری از ورود پرندگان و بستن درزانقطاع.
6- رزینکاری انواع سنگ مانند سنگ انتیک و سیمان و اجر ووو غیره..
7- نصب لوله بخاری و لوله سانتافیوج و لوله هواکش و دودکش..
8- نصب تابلو بنر و فلکسی و حروف درشت وو
9- سیمانکاری و ایزوگام.
تمامی این کارها با انجام انجام میشود و این تعدادی از کارهای ما بود که این شرکت انجام میدهد.

مراحل شستشوی نما (نماشویی)؟؟

تعداد زیادی از شهروندان این سوال را از ما میپرسند و برایشان سوال است که شستشوی نما چگونه انجام میشود.
این مطلب درباره چگونگی شستن نما است؟
نماشویی به مرور زمان و با پدید اومدن ساختمانهای بلند مانند: نماهای گوناگون که بیشتر در نماهای شیشه ای و سیمان شسته و اجر نماها بیشتر دیده میشود,
برای انجام نماشویی که از چند روش صورت میپذیرد که روش اول شست و شو بصورت دستی با ابر و طی میباشد که در این صورت نمای ساختمان نباید بیش از 1 سال از زمان شستن قبلی یا از زمان ساخت ان گذشته باشد,,چون اگر زمان زیادی گذشته باشد , خاک و گل و موادهای شیمیایی که در استانهای تهران و کرج با وجود کارخانجات به وجود می اید در نما نفوذ کرده وباید با دستگاه واترجت شستشو شود و بجز واترجت قوی 3 فاز چیز دیگری این کثیفی را از بین نمیبرد , واترجت اب را با فشار بسیار بالا از نازل (تفنگی) بیرون میریزد و تمام کثیفی را از بین میبرد و بعد از نماشویی با طناب رای م باید با دستمال و در صورت لزوم با ابر و طی نما را شست , روش دیگر که برای شست و شو استفاده میکنم از مواد نانو میباشد که بدت طولانی تر نما را تمیز نگه میدارد و هزینه بسیار بالایی هم ندارد و این نانو را هم میتوانید در تمامی نماها بکار گرفت و تمامی کارهای این شرکت دارای ضمانت نیز میباشد..

برای مشاوره و بازدید کاملا رایگان با ما تماس بگیرید


با تشکر شرکت ارتفاع کاران کرج

درباره ماارغامی

شرکت کرج راپل 

 

 

 

 اول از این که ما برای رضایت مشتری چند الگو داریم و در کسب کار خود با رضایت مشتری موفق هستیم..

اول از همه چیز اخلاق  و اینکه ما از کارگر استفاده نمیکنیم خودمان کار را انجام میدهیم و خودمان میتوانیم کار را با کیفیت تحویل مشتری بدهیم اما کارگر هیچ وقت نمیتواند این کار را انجام دهد...

چرا میگیم حق با مشتریه؟؟؟چون اگر مشتری نباشد کار هم نیست اکثرا 80درصد کارهایمان را با معرفی کارفرما بدست می اوریم ما شعار نمیدهیم ما واقعا کار را با کیفیت عالی انجام میدهیم

یکی از رایج ترین کارهای ما پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج است که تمام لوازم ما از بهترین جنس هستن پیچی که ما برای پیچ و رولپلاک استفاده میکنیم پیچ ضدزنگ گالوانیزه میباشد 

برای نماشویی از مواد نانو استفاده میکنیم برای اطلاعات بیشتر به نمونه کارها بروید

تمامی کارهای ما در ارتفاع با طناب بوده و ما نقد و اقساط هم کار میکنیم

تماس با ما

آدرس :کرج و تهران و سراسر ایران

تلفن های تماس :


09336403213
 
 

09352626307

 

با مدیریت سامان